V priestoroch hotela Alibaba Humenné sa nachádza priestranná reštaurácia s kapacitou 90 osôb. Široká ponuka jedál medzinárodnej a slovenskej kuchyne a vkusné servírovanie ulahodí aj náročnému hosťovi. K výbornému jedlu nechýba ponuka starostlivo zvolených odrôd slovenských aj zahraničných vín.

V letných mesiacoch si môžete posedieť aj na vonkajšej terase. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov, v čase pracovného týždňa ponúkame počas obeda obedové menu. Ponuku na aktuálny týždeň si môžete pozrieť na našej web stránke (home, týždenné menu).

Na prízemí, v priestoroch recepcie sa nachádza priestranný Lobby bar s príjemným posedením. Jeho prevádzka je nepretržitá. K voňavej rannej káve, alebo poobednému relaxu máme pre vás k dispozícií dennú tlač, vysielanie na LCD televízoroch, wifi. Kapacita lobby baru je 43 osôb.

Nočný bar je spoločensko- zábavným centrom nášho hotela. Pre hotelových hostí čaká príjemná zábava a výber z nápojového lístka, vínnej karty, alebo z ponuky miešaných nápojov. Kapacita nočného baru je 55 miest na sedenie.