Vstúpte do nášho príjemného a útulného wellness centra. Doprajte si relax po služobnej ceste, turistike, alebo po úplne bežnom dni. Blahodarné účinky sauny a vody pre Vaše zdravie sú známe už od nepamäti. Kapacita wellness centra hotela Alibaba je 20-30 osôb. Možný je aj prenájom celého priestoru pre páry, alebo skupiny osôb.

Whirlpool s obrazovou projekciou
účinky: Hydromasáž, uvoľnenie a prekrvenie tela.


Fínska sauna
 (teplota 85- 95 °C, vlhkosť 10-20%)
účinky: Posilnenie imunitného systému, prevencia proti nachladnutiu, relaxácia, regenerácia, zbavenie tela škodlivých látok.


Parná sauna
 (teplota 40-60 °C, vlhkosť 100%)
účinky: vhodné na dýchacie cesty, detoxikácia, prekrvenie a zjemnenie pokožky.

Ochladzovací bazén (7-10 °C)
účinky: otužovanie, prekrvenie tela

Zážitkové sprchy
Sprchy s tropickým dažďom a bočnými tryskami Vás vnesú do ďalekých tropických pralesov a povzbudia zmysly.

Wellness Bar
Hydratácia v podobe širokého výberu nápojov, alebo fľaše sektu do whirlpoolu.

Oddychová zóna
Započúvajte sa do relaxačných tónov hudby, alebo sa len ponorte sa do vlastného ticha a pocitov dokonalého uvoľnenia na polohovateľných ležadlách.

Privátne wellness

Pre páry, ale aj pre skupiny priateľov ponúkame možnosť Privátneho wellness. Iba pre Vás, s výberom hudby podľa Vášho vkusu, alebo projekcie- fotiek z dovolenky, obľúbeného filmu, športového prenosu, alebo bežného TV vysielania, ktoré môžete pozerať počas relaxovania vo vírivke. Maximálny počet osôb je 8 osôb.Privátny wellness je nutné objednať minimálne jeden deň vopred. Zarezervovať si privátny wellness je možné od 09:00-11:00 alebo 22:00-24:00

Fitness, Tenis & Squash
Máte chuť na aktívny relax? Svoje si u nás nájdu muži, aj ženy. Vo fitness centre Alibaba nájdete aeróbne a posilňovacie prístroje, na zlepšenie fyzickej kondície, či tvarovanie postavy. Pripravené sú pre Vás aj pomôcky pre cvičenie s vlastnou váhou. Za individuálny poplatok je tu pre Vás aj náš skúsený tréner, pomôže Vám s naplánovaním cvikov na mieru podľa Vašich požiadaviek a pomôže Vám správne cvičiť. Viac informácií sa dozviete priamo na telefónnom čísle do fitness Alibaba, alebo osobne.

K dispozícií máme pre Vás aj 2 squashové kurty a vonkajšie nekryté tenisové ihrisko.

Masáže
O ponuke a cenách masáží sa informujte na wellness recepcii na tel.č.: +421 57 4872 110 od 15:00- 22:00.